שיקום הפה

כתרים בטכנולוגית תלת-מימד

מרפאתנו הינה בין מרפאות השיניים הבודדות בישראל אשר מבצעת כתרים וגשרים באופן דיגיטלי. כתרים בפגישה אחת, עם תוצאה אסתטית מקסימאלית.

צילום וסריקה של השיניים המיועדות לטיפול, הדמיית המצב הקיים, עיצוב ממוחשב של כתרים, גשרים, ציפויי חרסינה, שחזורי (סתימות) חרסינה, וכתרים על גבי שתלים וייצור באופן מיידי במרפאה באמצעות מחרטה ממוחשבת תלת מימדית.

השחזורים והכתרים מיוצרים מהחומרים האסתטיים ביותר, ללא שימוש במתכות וללא מידות (מטבעים), עם חיסכון עצום בזמן (כתר בפגישה אחת בלבד במקום 5-6 פגישות) ומעניקים תוצאה מדוייקת ועמידה לטווח ארוך.

תהליך צילום, סריקה וייצור

שיטה זו מאפשרת גם שיקום שיניים חדשות ביום אחד. על סמך הסריקה וההדמיה הדיגיטלית מייצרים את מערכת שיקום הכתרים עוד לפני ביצוע ההשתלות וביום ההשתלה מותקנים כתרים (באופן זמני), כך שהמטופל יכול ליהנות משיניים חדשות כבר באותו היום.


טיפול בשיטת all-on-4/6

שיטת all-on-4/6 היא שיטה מהפכנית, המאפשרת למטופלים ליהנות משיניים חדשות בלסת שלמה ביום אחד בלבד – בעזרת התקנה של 4-6 שתלים בלבד משקמים את כל הלסת עם שיניים חדשות קבועות ביום אחד בלבד, ללא צורך בהרמת סינוס או בהשתלת עצם וטיפולים מורכבים.

בעזרת התקנה של 6 שתלים בלבד משקמים את כל הלסת עם שיניים חדשות קבועות

למי מתאים הטיפול בשיטת all-on-4/6?

השיטה מהווה פתרון יעיל ביותר לאנשים מחוסרי שיניים הזקוקים לגשר שלם על-גבי הלסת כולה, למטופלים הזקוקים למספר רב של שתלים בלסת חסרת שיניים או למטופלים בעלי עצם דלה הזקוקים למספר שתלים.

מהם היתרונות לטיפול בשיטת all-on-4/6?

  • שיקום פה מלא ביום אחד בלבד – תוצאות מידיות!
  • שיניים יציבות הנראות ומרגישות בדיוק כמו השיניים הטבעיות
  • הימנעות מהליכים כירורגיים כואבים ויקרים כמו הרמת סינוס והשתלת עצם
  • מתאימה גם למטופלים הסובלים מבעיות סוכרת ואוסטאופורוזיס
  • חזרה כמעט מידית לשגרת החיים

השתלה ושיקום שיניים ביום אחד

חלומם של מטופלים רבים לעבור את טיפולי השתלות השיניים וליהנות משיניים חדשות, אסתטיות ויפות יותר ביום אחד, האם זה אפשרי?

מסתבר שכן!

אמנם לא בכל המקרים, אך המחקרים והניסיון המצטבר מוכיחים כי מדובר בשיטה עם הצלחות רבות.

בשפה המקצועית השיטה נקראת העמסה מידית, בהעמסה מידית, מבוצעים השתלים ביום אחד ומיד לאחר ההשתלה מורכבים המבנים והכתרים הזמניים, כך שהמטופלים יכולים לצאת כבר ביום הטיפול עם שיניים חדשות.

הטיפול גם מתאים במקרים שיש צורך בעקירת שיניים שהוגדרו כאבודות, כך שבאותו יום שמבוצעות העקירות, מבוצעים גם השתלים ועליהם מורכב באותו הטיפול גשר זמני עם שיניים חדשות המשחזרות את השיניים הטבעיות.

השתלת שיניים ביום אחד


תותבות נשלפות על גבי שתלים

במקרים בהם מטופלים עם תותבות שלמות מעוניינים לשפר את אחיזתן (בעיקר בלסת התחתונה) ניתנת להם אפשרות לבצע 2-4 שתלים אליהם מתחברת התותבת באמצעות מצמדים מיוחדים(תיק-תק)ובכך לשפר באופן משמעותי את אחיזתן. אנו משתמשים בחומרים המאפשרים לייצר תותבות מחומרים איכותיים וגמישים המשתלבים באופן נהדר כמראה טבעי ונוח למטופל.

תותבות נשלפות על גבי שתלים